ÜYELİK VE SİPARİŞ

Alışveriş yapmak için üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olduğunuzda sadece daha avantajlı fiyatlara erişebilir ve hızlı siparişiçin profil oluşturabilirsiniz. 

Üye olduğunuzda kayıt edilen bilgiler 3. kişiler ile paylaşılmamakta ve mahremiyetiniz tamamen tarafımızca korunmaktadır.

Hayır. Üye olurken verdiğiniz cep telefonu veya e-mail adresinize kesinlikle duyurular ve kampanyalar hakkında bilgi mesajı iletilmez. 

Eğer siz kampanyalar ve duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız “Kampanya ve duyuru bültenine abone olmak istiyorum” butonuna tıklayıp kayıt oluşturabilirsiniz.

İletişime Geç butonu ile bizlere whatsapp, telefon, email aracılıkları ile ulaşabilir alışveriş, sipariş ve teslimat hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir ayrıca güncel stok durumu konularında irtibata geçebilirsiniz.Tüm kanallarımız aracılığı ile sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Ürünlerin sayfasını açtığınızda renk, ölçü ve beden özelliklerini detayları ile birlikte görebilirsiniz. Giyim ürünlerinde beden tabloları ile birlikte üstünüze en uygun seçimi yapabilir ve siparişlerinizi tamamlarken seçtiğiniz özelliklere göre tamamlayabilirsiniz.

Ödeme yöntemleri Banka havalesi ve kredi kartı seçeneklerinden oluşmaktadır. Kurye ile yapılan gönderimlerde ise kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz( Sadece belirli şehirlerde geçerlidir. ) Kredi kartı ile yapılan ödemeler 256bit SSL ile şifrelenmekte olup kesinlike kart bilgileriniz sistem tarafından tutulmamaktadır.

KARGO VE GARANTİ

Ürünlerimizi 3 aşamalı şekilde paketliyoruz. Bu 3 aşamalı paketleme ile ürünleriniz dışarıdan içeriği farkedilmeyecek şekilde paketleniyor olup, kargocu dahil kimse tarafından içeriği hakkında bilgi paylaşılmamaktadır. Kargo ve teslimat süreci sayfamızdan  kargo ve gönderim süreci ile ilgili tüm adımları görebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünleri profil alanınızdan takip edebilir veya verdiğimiz kargo takip numarası ile aracı firmanın sitesinden teslim sürecini takip edebilirsiniz.

PembeTilki’ den alınan ürünler özenle paketlenerek gönderilmiştir, bu sebeple gelen paketlerde ezilme, yırtılma ve açılma gibi bir durum var ise paketi teslim almadan tutanak tanzim ettirip geri iade edebilirsiniz.

Aldığınız ürünler tüketici kanunu gereği garanti altındadır. Geri iade yapmak istediğiniz ürünler geri iade şartları sayfası altında bulunan maddeler gereğince sağlık ve hijyen açısından riskli bulunan ürünler altında bulunuyorsa iade işlemi gerçekleştiremezsiniz.