Ne Nedir ?

Vibratör Nedir ?

Vibratörler kadınların en çok kullandıkları kişisel haz ürünlerinin başında yer almaktadır. Vibratörlerin kullanımı ve tarihi çok uzun yıllar öncesine dayanmaktadır. Genellikle klitoris veya penis üzerinde haricen kullanılsa da dahili olarak vajinada veya anüste de kullanılmaktadır. Birçok kadın vibratörün orgazma ulaşmak için en kolay yolların başında olduğunu düşünmekte ve mastübasyon yaparken vibratörü tercih etmektedir. Klitoris ve vulva, özellikle titreşim hissine duyarlı sinir uçları içerir. Bu da vibratörün etkili olmasında ve cinsel hazza ulaştırmasındaki en önemli sebeptir. Bazı kadınlar vibratörü partnerleriyle seks esnasında da kullanır ve bunun hazzı iki katına çıkardığını söyler. Tabii, bunu her erkek kabul etmeyebilir.

Eğer vibratör satın almak istiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle araştırmanızı iyi yapmanız gerekir. Ürünün kalitesinin yanında sağlıkla alakalı konuları da göz önünde bulundurmanız cinsel hayatınızın faydasına olacaktır. Bir vibratör satın almak, bir kadının yetişkin yaşamında vereceği en önemli karardır. Kadınların bir kısmı vibratörlerini hayat arkadaşı gibi görebilmektedir, ancak buna pek de gerek yoktur. Elbette, seks oyuncakları da dahil her şeyi internetten olarak satın almak mümkün. Bunu yaparken de güvenilir yerlerden satın alma işleminizi gerçekleştirmenizde büyük yarar var.

vibratör

Vibratörünüzü seçtikten sonra, ürününüzü temizlemek ve dezenfekte etmek hakkında aldığınız yere soru sormayı ihmal etmeyin. Çünkü, ürünün içeriği farklı maddelerden meydana gelmiş olabilir. Hepsinin de temizliği için ayrı işlemler ve temizlik araçları gerekebilir. Genellikle, çoğu kauçuk vibratörün her kullanımdan sonra sabun ve suyla yıkanması gerekir, ancak her seks oyuncağının kendine has talimatları olacaktır. Bu talimatlara uymak alacağınız zevki sağlıkla da taçlandıracaktır.

Birçok farklı marka ve modelde vibratörler bulmak mümkündür. Dünya devi elektronik ve teknoloji markalarının bile vibratör modelleri bulunmaktadır. Kadınların tek yapması gereken, vibratör satın almadan önce iyi bir araştırma yapmaları ve en iyisini satın almalarıdır. Seksologlar ilk kez vibratör alacaklara genelde daha ufak boylu vibratörler tavsiye etmektedir. Fakat, elbette tercih vibratörü satın alacak kadına bağlıdır. Cinsel hayatını renklendirmek isteyen ya da partneriyle hazza ulaşmada sıkıntı yaşayan kadınlar sitemizdeki ürünleri inceleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir