Ne Nedir ?

Penis Halkası Nedir ?

Penis Halkası Nedir?

Penis yüzüğü de denen Penis halkaları erkeklere özel olarak üretilen erotik oyuncakların en bilinenlerinden biridir. Çeşitli şekil ve boyutlarda penis halkaları üretilmekte ve internet ve sex shop-erotik shoplarda satışları gerçekleştirilmektedir. Penis halkaları, ereksiyonu daha sert, daha büyük ve daha uzun süreli hale getirmek için penisin alt kısmına ve bazen testislere takılan halkalardır. Esnek silikon ve kauçuktan deri ve metale kadar farklı malzemelerden üretilirler.

Sertleşmekte zorlanmasanız veya ereksiyon sorununuz olmasa bile, bir penis halkası size daha uzun süren daha büyük ve daha sert bir ereksiyon verebilir. Bazı insanlar bunu sadece görüntü için yapar, bazıları ise verdiği zevkli his için yapar. Fakat, mucize beklemeye gerek yoktur. Penis halkasının penisi biraz daha büyük gösterdiği doğru olsa da bunun da bir sınırı vardır. Yani, penis boyutunda küçük bir artış gerçekleştirdiğini söylememiz daha doğru olur.

Penis halkasının çok fazla sıkılmaması gerekir. Yanlış kullanımı size acı verebilir. Bir penis halkası takmak hissi artırabilir, bu da mastürbasyon, oral seks ve cinsel ilişkiyi daha zevkli hale getirebilir. Penis halkaları kan akışını yavaşlatır ve hissi uzatır, bu da daha güçlü orgazmlara neden olabilir. Bu zevki alırken penisinizi incitmemek de tamamen sizin penis halkasını veya penis yüzüğünü düzgün ve nizami kullanıp kullanmamanıza bağlıdır.

Penis halkalarının vibrasyonlu, yani titreşimli olanları da vardır. Küçük bir penise sahipseniz titreşimli penis halkalarından kullanarak partnerinizin cinsel ilişkiden daha fazla zevk ve keyif almasını sağlayabilirsiniz. Bu açıdan, penis yüzükleri ya da halkaları kadınlar için de kullanılması keyifli bir seks oyuncağı diyebiliriz.

Tabii, penis halkalarıyla alakalı bazı uyarılar yapmakta da fayda var. Dolaşım sorununuz varsa asla penis halkası kullanmayın. Ayrıca, sağlıklı biri olsanız bile penis halkasını 20 dakikadan uzun bir süre kullanmayın. Takıp çıkartmak için vazelin veya diğer kayganlaştırıcılardan birini kullanın. Penis halkasının doğru kullanıldığında size vereceği keyfi unutmayın. Alerjiniz olan materyal ve maddelerden yapılma penis halkalarını kullanmayın. Penis halkasını olması gerektiği gibi kullanın ki almanız gereken zevk acıya dönüşmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir